Whatsapp Destek »

HALI YIKAMA

LAVİNYA Halı Yıkama 'da sizden gelen Halı Yıkatma isteğiniz alındıktan sonra servis programımıza göre aracımız adresinize gelir makbuz karşılığında Halı Yorgan Battaniye vs. yıkanması için teslim alınır. Halılar tesisimize geldikten sonra ( Makina Halısı, Yün Halı , El Dokuma Halı , Shaggy ) özelliğine göre ayrılır. Toz dolabında halınız hassas bir ayarda kaba pisliği kir ve tozlardan arındırılır. Bu aşamadan sonra halılar özelliğine göre özel yıkama alanına alınarak bol su ile ıslatılır. Yıkama öncesi halınızın yumuşaması sağlanır.

Antibakteriyel, antistatik, antialerjik, bitkisel halı şampuanı tatbik edilerek endüstriyel fırça makinası ile ön ve arka yüzü optimum oranda fırçalanarak kirlerin çözülmesi ve halınızın hijyenik olması sağlanır.

Hav aralarındaki kir ve diğer maddelerin üste çıkması için su hortumu halının altına alınarak kir atıcı yoğun gelberi uygulamasına başlanır. Bu işleme hav tabandan temiz su elde edilinceye kadar devam edilir. Yine işçilik faktörü bu aşamada oldukça önem arz eder. Su hortumu halının üstüne alınarak gelberi uygulamasına durulama ile birlikte devam edilir. İyice durulanan halılar saçak temizliği yapılarak santrüfüj içerisine yerleştirilip sıkma işlemine geçilir. Santrüfüj devrini aldıktan sonra son durulama için santrüfüj içinde dönen halıya tekrar su verilir. Sıkma işlemi tamamlandıktan sonra Halı kapalı alanda kurutma askılara yerleştirilerek kurutma yapılır. Kurutma işlemi bitince son kontroller yapılarak. parfümlenir ve ambalajlanır. 

Halılarınız hazır olunca; Telefon ile bildirilerek ambalaj içerisinde teslimatı gerçekleştirilir. El dokuma ve Yün halı grubunun yıkama tekniği bazı aşmalarda farklıdır. 


LAVİNYA Halı Yıkama teslimatdan sonra müşterilerini memnun etmenin gururunu yaşar. LAVİNYA HALI YIKAMA


ERYAMAN, ELVANKENT, BATIKENT, ÜMİTKÖY, ÇAYYOLU, ÇUKURAMBAR, KEÇİÖREN, YENİMAHALLE, BALGAT, ÇANKAYA, ETİMESGUT, YENİKENT, EMEK, BAHÇELİEVLER, SEMTLERİNDE HALI YIKAMADA ÜCRETSİZ SERVİS HİZMETİVERMEKTEDİR.

Web Tasarım : Çankaya Ankara Web Tasarım
Lavinya Temizlik Halı Yıkama ~ Lavinya Halı Yıkama